Transparentní příspěvkový účet 5668322379 / 0800 vedený u České spořitelny. ZOO PARK CENTRUM s.r.o.

DRUHÁ ŠANCE

Vážení přátelé, podporovatelé a milý příznivci.

Dovolujeme si vás oslovit s nabídkou naší nové knihy DRUHÁ ŠANCE (první díl) , kterou nyní nabízíme do předprodeje do 30.11.2020 za sníženou cenu. Od 1.12.2020 bude cena knihy za standardní cenu. Celkový počet výtisků této edice, bude omezen na 5000 ks. Dodání knihy očekávejte do vánoc :-) cca od 1.12.2020 Českou poštou.

Objednáno
Kód: 152
1 050 Kč
Kategorie: LITERATURA
DRUHA SANCE
Akce Novinka Tip

DRUHÁ ŠANCE

Kniha, která Vám přiblíží Papouščí Ráj. Dozvíte se o našem zařízení více a mnoho podrobností, včetně našich cílů. V knize Vám promítneme příběhy jednotlivých papoušků, jak se dostali do Papouščího Ráje a jaký měli život dříve, než se dostali do naší péče. Některé příběhy jsou smutné, ale většina končí se šťastným koncem. DRUHÁ ŠANCE ve vás vyvolá mnoho emocí a pocitů, ale zároveň i úsměv a někdy tzv. pořádný výbuch smíchu :-D Kniha bude obsahovat mnoho fotek papoušků, ale i zázemí, kde naši svěřenci bydlí a společně s námi žijí :-)

V této edici se dozvíte něco málo i ošetřovatelích a v neposlední řadě i o tátovi, tedy o mě :-)

Kniha je podána stylem slova Táty a tudíž nečekejte uhlazené slovosledy :-D Jinak kniha je vhodná pro všechny co umí číst :-D

Kniha DRUHÁ ŠANCE je prvním dílem z Papouščího Ráje, kde v budoucnu můžete očekávat další a další díly :-)

Zakoupením knihy, podporujete náš projekt DRUHÁ ŠANCE, zejména existenci Exotických miláčků, kteří potřebují naši a Vaši pomoc . V budoucnu, krom papoušků, nás čeká spousta práce o nové svěřence z české přírody, která bude taktéž přístupná veřejnosti.

To vše Vám přinese nová kniha DRUHÁ ŠANCE, jejímž autorem jsem já Táta Norbert :-)

Děkujeme Vám za obrovskou podporu a sledovanost, která pomáhá tento projekt realizovat.

Norbert

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.