Rande s papouškem

Novinka Tip
7 500 Kč –33 %
rande
7 500 Kč –33 % 5 000 Kč

Znáte někoho, kdo touží zažít jedinečné zážitky s papoušky ? Dostat se do bezprostřední blízkosti a zažít jak takové seznámení s papouškem probíhá ?

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

RANDE S PAPOUŠKEM

Dárkový poukaz v hodnotě 5.000,- CZK

Poukaz platí pro 2 osoby + děti zdarma

Znáte někoho, kdo touží zažít jedinečné zážitky s papoušky ? Dostat se do bezprostřední blízkosti a zažít jak takové seznámení s papouškem probíhá ?

Tento poukaz je právě to, co by si mnozí z vás chtěli ne jen vyzkoušet, ale prožít právě takovou chvíli :-)

Společně si projdeme všechny naše miláčky, které poznáte osobně a přijde chvíle, kdy na sebe uděláte oči a v tu chvíli vám papoušek přiroste k srdci a to samé cítí i ten papoušek :-) vzájemná jiskra vás přiměje pozvat opeřenečka na rande :-) společně půjdeme do společenské místnosti, kde vás povedu jak a správně s papouškem navázat kontakt a jak společně spolupracovat. V programu nebude chybět ani rozmluvy, hry, odměny atd :-) Pocítíte citové pouto, kde jeho intenzita bude dle toho, jak to mezi vámi jiskří :-) Povedu vás osobně já :-) Po celou dobu budu vaším společníkem a zasvětím vás do světa papoušků, kde poznáte jak takový vztah mezi papouškem a člověkem existuje a jak silné vzájemné pouto může být :-) Doba společně strávená 3-4 hodiny.

Samozřejmě o hladu vás tu nenecháme, focení momentek nebo natočení videa naší profi technikou taktéž nebude chybět a když budete mít zájem, zapojíme vás do živého vysílání na našich sociálních sítí online :-)

Z ptačího světa vás zdraví Norbert a jeho miláčci

PS. Zakoupením tohoto produktu, podpoříte ve 100% míře naše hlavní cíle a tím je pomoc zvířatům v nouzi.

DŮLEŽITÉ !!!

Do našeho parku mají zvířata majitelů vstup zakázán, pokud se tedy nejedná o nutnou pomoc.

Děkujeme za pochopení

Těšíme se na vás :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.