O nás

Vítáme vás v našem PAPOUŠČÍM RÁJI. Naše rodina papoušků v České republice, rodina MACAW. Vše, co děláme pro zvířátka, prochází naším srdcem. U nás panuje láska ke zvířatům, klid a všudypřítomný křik šťastných papoušků Ara a jejich dalších kamarádů. Máme zde různorodé papoušky, a to jak z našeho vlastního chovu, tak i papoušky odložené nebo z odchytu, kteří nemají majitele. Náš program začlenění odložených papoušků mezi papoušky naše je více než úspěšný a tím tito miláčci získali právo na lepší život. Náš cíl je jednoduchý a prostý. Chceme veřejnosti ukázat, jak nádherný může být vztah mezi papouškem a člověkem. Papoušek je velmi inteligentní zvíře, a proto jsme se rozhodli otevřít naše soukromí široké veřejnosti. Seznámit vás s povahou papoušků, jejich myšlením a zvyky, s tím, jak reagují vzájemně na sebe a následně na člověka, který se stal součástí jejich života.  Jejich soužití s člověkem se stává právě díky nám přístupné i vám. Pokud nás navštívíte, budete spolu s námi sdílet společné chvíle našeho života a stanete se na chvíli jeho součástí. Využít k tomu můžete jak osobní setkání s námi u nás v exotickém ráji, anebo nás můžete sledovat přes internet v živých vysíláních či na videích a fotografiích ze záznamu. Naše živá vysílání z nového ptačího domu mapují práci s našimi papoušky, představujeme vám v nich náš vztah k nim pramenící od srdce. Tím, že vás vnoříme do naší rodiny, naše aktivity nekončí.

Naším hlavním prvořadým cílem je pomáhat zvířatům v nouzi. Tato pomoc začíná záchrannými odchyty, umístěním u nás, poskytnutím nového domova a následnou stálou a láskyplnou péčí v plném rozsahu tak, jak ji tito papoušci potřebují. Jak všichni dobře víme, taková činnost je minimálně podporovaná ze strany odpovědných institucí, a proto jsme se rozhodli, že veškeré příjmy z našich volnočasových aktivit pro veřejnost transparentně vložíme právě do tohoto projektu, abychom dosáhli všichni společně stejného cíle a tím je právě pomoc zvířátkům, která to potřebují. Pokud se k nám přidáte, budeme společně mnohonásobně silnější a vy nám tím umožníte naplnit naše poslání, které musí být v této nelehké době nedílnou součástí pochroumané přírody, která právem vyžaduje ochranou ruku člověka. Vítejte v našem ptačím světě a pojďme společně chránit jedno z našich přírodních bohatství. 

 

Norbert

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení